לידיעתכם האתר בהרצה

אדם אחזקה ובטיחות

מי אנחנו

אדם אחזקה ובטיחות משווקת ומתקינה מגוון רחב של ציוד איכותי לבטיחות העסק והבית, ומתמחה בשדרוג מערכות קיימות ובתפעול תקלות של מערכות אש, עבור קהל לקוחותיה הרחב.

החברה חרטה על דגלה מקצועיות חסרת פשרות. ברשותה מוניטין מכובד, והיא משרתת לקוחות מרוצים רבים, מכל רחבי הארץ. החברה מעמידה לרשותכם צוות אדיב ומיומן, אשר ברשותו הסמכה מקצועית כנדרש בחוק. לכל אחד מהם תודעה שירות גבוהה, וניסיון עשיר בתחומי התמחותה של החברה. הצוות ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולהתאים לכם את הפתרון האידיאלי לצורכיכם, תוך הסבר מעמיק על אופן התחזוקה והתפעול המתקנים. ליווי זה, תוך מתן יחס אישי, יעזור לכם להיות מוכנים ככל שרק ניתן. מערכות כיבוי האש או גילוי האש שלנו מבטיחות לכם הגנה מרבית, אחריות ותו תקן, כולל ייעוץ והכוונה.

אינספור לקוחות מרוצים – לא טועים!

החברה מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים וציבוריים כאחד. כחברה מנוסה, היא מציעה ללקוחותיה מגוון עצום של פתרונות גילוי וכיבוי אש, המאפשרים ליהנות ממבנה ממוגן ובטיחותי יותר. בנוסף, הקפדתנו על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום כיבוי האש מאפשרים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, ולהבטיח לכם הגנה מרבית, שעומדת בתקנים הקפדניים והמחמירים ביותר. התקשרו: 052-474-5239 ואנחנו נעמוד לשירותכם.

לידיעתכם האתר בהרצה